phone mail
Doświadczenie

Doświadczenie

czytaj więcej
Kompleksowość

Kompleksowość

czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

czytaj więcej

-

Witamy

Witamy

Witamy na naszej stronie doradztwa podatkowego. Zajmujemy się doradztwem prawno-podatkowym

dane adresowe

Kontakt

Kontakt

Duet expert dane kontaktowe kontakt

artykuły

Kiedy składać VAT-27?

Kiedy składać VAT-27?

Zgodnie z art. 101a ust. 1 ustawy o VAT podatnicy dokonujący dostawy towarw lub świadczący usługi, dla ktrych podatnikiem jest nabywca, w przypadkach, o ktrych mowa w art. 17 ust. 1 pkt 7 i 8, są obowiązani składać w urzędzie skarbowym zbiorcze informacje o dokonanych dostawach towarw oraz świadczonych usługach, zwane dalej „informacjami podsumowującymi w obrocie krajowym”.

czytaj cały artykuł: Kiedy składać VAT-27?


do góry

Zapisz się już dzisiaj i otrzymaj 5% rabatu na pierwszą usługę

Newsletter